Перейти до основного вмісту
І Всеукраїнська науково-практична конференція

10 листопада у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась І Всеукраїнська науково-практична конференція «Глобальні виклики людства: суспільство, держава, індивід», де студенти на високому рівні представили факультет історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. 

Студентське наукове історичне товариство нашого університету виступило співорганізатором даного заходу. Нашу делегацію з факультету представляли студенти 1, 2, 4 курсів спеціальностей «Історія та археологія», «Середня освіта (історія), «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»: Оксана Богуцька, Олександра Плескач, Владислав Маняк, Артем Квасневський, Антон Сербенюк, Денис Кошмарюк, Валерія Пилипець, Галина Дзюба, Богдан Москалюк. Вони представили доповіді присвячені різним аспектам глобальних проблем, взяли участь у дискусіях та обговореннях. У конференції взяли участь також студенти з Харкова, Києва, Ужгорода та інших міст України.

Дякуємо науковим керівникам учасників за допомогу, підтримку та мотивацію надалі розвивати свої наукові інтереси!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності