Перейти до основного вмісту
I обласний конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024»

З 1 квітня відповідно до Розпорядження голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка №89 від 01.04.2024 р., розпочався прийняття заявок на I обласний конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024».

Нагадуємо, що переможець отримає відзнаку і персональну грошову винагороду від Голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка в розмірі 15 000 грн, а також сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації проєкту.

Автори проєктів, які посядуть друге та третє місця, отримають відзнаки й заохочувальні премії в розмірі 10 000 грн та 5 000 грн та сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації своїх ініціатив.

Конкурс відбудеться за категоріями: AR/VR; Big data; Блокчейн; Кібербезпека; Освітні технології; Спосіб життя; eGovernment; Оборона і безпека; Енергетика та екологія; Fintech/Legaltech; Охорона здоров’я; Культура та мистецтво; Туризм і краєзнавство; Медіа та реклама; Роздрібна торгівля; Промисловість; Штучний інтелект; Хімія та біотехнології; Агротехнології.

Щодо участі звертайтеся до координаторів за телефонами: (0372) 55-30-37; 0509667899.

Прийом заявок триватиме до 1 травня 2024 року. Підбивання підсумків конкурсу 17 травня 2024 року. Заявки надсилайте на e-mail: [email protected], [email protected].  

Що потрібно вказати в заявці: 
1. Прізвище, ім’я та по батькові заявника (заявників);
2. Електронна пошта та контактні телефони;
3. Домашня адреса;
4. Навчальний заклад, курс, група, клас;
5. Спрямування проєкту (категорія);
6. Назва проєкту;
7. Загальний опис проєкту;
8. Новизна проєкту;
9. Результат проєкту;
10. Я поінформований про те, що під час проведення конкурсу може проводитися фото та відеозйомка з використанням матеріалів на розсуд оргкомітету; (Так).
11. Я даю свою згоду на обробку персональних даних. (Так).

Будьте сміливими у своїй творчості! Чекаємо на ваші креативні ідеї, щоб допомогти втілити їх у життя!

Організаційно-методичний супровід і проведення Конкурсу здійснює Чернівецька обласна рада, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Буковинська Мала академія наук учнівської молоді.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності