Гостьові лекції професора Віденського університету

Кафедра міжнародної економіки запрошує студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича прослухати гостьові лекції доктора Віденського університету Мікеля Гріссмаєра з дисципліни «Мистецтво ведення переговорів».

Доктор Мікель Гріссмаєр проведе заняття з дисципліни «Arts of Negotiations» (22-24 год), метою якого є надання студентам можливості вдосконалити свої практичні навички та здобути досвід ведення переговорів. Студенти візьмуть участь у серії рольових вправ, експериментів і тематичних досліджень, які стосуються широкого спектра проблем переговорів. Після завершення курсу студенти повинні вміти визначати різноманітні проблеми під час переговорів і опанувати різними підходами до їх вирішення, у тому числі навчитися оцінювати витрати та переваги альтернативних дій.

Заняття проводитимуться англійською мовою в робочі дні з 23 квітня по 02 травня, орієнтовно з 09:00 по 13:00 наживо в навчальних корпусах університету.

Студенти, які володіють англійською мовою на рівні не нижче В1 та бажають взяти участь, повинні до 17 квітня включно зареєструватися за посиланням.

Не пізніше 19 квітня зареєстрованим учасникам на пошту буде надіслано детальний графік, робочі години та локації проведення занять, а також необхідні навчальні матеріали від викладача.

Детальніше про курс можна дізнатися із силабусу, який розміщений після тексту.

*Michele Griessmair is currently research associate at the Department of Economic Sociology (University of Vienna) and also holds external lecturer positions at the Department of Business Decisions and Analytics (University of Vienna) as well as Rennes School of Business (Rennes, France). He was visiting scholar/guest researcher at Victoria University (Melbourne, Australia), Carnegie Mellon University (Pittsburgh, USA), University of Trier (Trier, Germany), and Kyoto University (Kyoto, Japan). His main interest in research and teaching is behavioral decision making in negotiations with a particular focus on the role of communication and emotions.

Силабус з дисципліни