Голосування за краще фото у вишиванці "Моя вишиванка"

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує голосування за краще фото у вишиванці у рамках фотоконкурсу з нагоди Міжнародного дня вишиванки - "Моя вишиванка".

Голосування за переможця триватиме до 12:00 24 травня на сайті chnu.edu.ua.
Переможцем вважається той, чиє фото набрало найбільшу кількість голосів у визначений період голосування.
Оголошення переможця відбудеться 25 травня на сайті chnu.edu.ua.
Переможець буде нагороджений цінними призами, сертифікатом на безкоштовне використання локації Резиденції митрополитів Буковини і Далмації для власної фотосесії та пам'ятним дипломом у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича - саме там, де у 2006 році було започатковане святкування Дня вишиванки.

Обирай фото та голосуй