Перейти до основного вмісту
"Герої серед нас" Микола Посітко

Інформагенти відділу комунікацій та брендингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича започаткували нову рубрику під назвою "Герої серед нас". Це серія зустрічей зі студентами, викладачами та співробітниками університету, які боронять незалежність України. 

Першим гостем став Микола Посітко — студент юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який в перші дні повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну долучився до Територіальної Оборони, а згодом був на передових позиціях, де отримав поранення. Наразі допомагає своєму підрозділу.

У кінці свого інтерв'ю Микола передав відділу комунікацій та брендингу нашого університету свій шеврон, який був з ним на передовій та під час бойового поранення. На Instagram-сторінці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проводиться розіграш. Виручені кошти передадуть на потреби підрозділу Миколи. 

94 ОБТро захищає наш спокій та сон, проте для кращої безпеки в умовах ведення бойових дій підрозділ потребує військової амуніції. Тож, закликаємо підтримати тих, хто нас захищає!

Ваш благодійний внесок допоможе зберегти життя людей, які кожного дня його можуть втратити у боротьбі за наш спокій. Це найменша подяка, яку ми можемо висловити нашим героям.

Долучитися до збору коштів можна за номером картки:
5375 4112 0863 3755
https://send.monobank.ua/jar/2T1JBNJANv

Кожен благодійник матиме шанс отримати шеврон Миколи, з яким він понад рік провів на передовій.

"Герої серед нас" Микола Посітко
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності