Футбольний турнір «Кубок Фінансиста»

10-11 травня до Дня економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся футбольний турнір «Кубок Фінансиста».

У турнірі взяли участь студенти та викладачі економічного факультету, а також студенти фахового коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Студенти мали змогу зіграти та поспілкуватися не лише з викладачами факультету, а й з першим капітаном збірної України з футболу Юрієм Шилепницьким, гравцями ФК «Буковина» на чолі з капітаном Василем Гакманом, а також з Андрієм Королянчуком, у минулому футболістом і нині викладачем кафедри фізичного виховання.

Дякуємо усім за підтримку!

Дякуємо ЗСУ!

Організатор: Кафедра фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича (доц. кафедри Ткач Є.В.).