Перейти до основного вмісту
Фінал учнівського інноваційного бізнес-хабу

Впродовж двох місяців старшокласники ліцеїв та гімназій Чернівецької громади мали 9 тренінгів з викладачами економічного факультету Чернівецького національного університету реалізовано крутий проєкт. Адже, цей учнівський хаб — спільний проєкт Управління освіти та Економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У лютому та березні була теорія, а 3 квітня на практиці ліцеїсти та гімназисти продемонстрували, як засвоїли матеріал під час бізнес-гри «Екотон» у залі кінотеатру «Чернівці». На початку на зустріч завітали заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк та декан економічного факультету Руслан Білоскурський. Разом із начальницею Управління освіти Іриною Ткачук вони підтримали хлопців та дівчат у цьому проєкті.

Учасники «Екотону» у складі 33 команд з різних навчальних закладів представили свої бізнес-ідеї та навички командної роботи експертному журі у складі Ірини Ткачук, Вікторії Кифяк, Сергія Кізіми, Надії Шевчук, Андрія Клипача, Олени Лусте.

Інноваційних ідей було багато: інтернет-зоомагазин, рекрутингова компанія, створення консультаційного центру, навчання флористиці, перероблення пластикових упаковок від помад. Креативність школярів зашкалювала, тож відповідні сертифікати отримали всі учасники. Також переможцям були подарунки від партнерів.

Призові місця розподілилися між командами наступним чином:

III місце:
ліцеї  № 13, 14, 20, 21.

II місце:
ліцей №5 «Оріяна», гімназія № 7.

І місце:
ліцей №22 ім. А. Кохановського.

Ми бажаємо успіху учням, які ще тільки на початку шляху свого професійного зростання та реалізації своїх ідей!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності