Допомога від округу Швабія (Федеральна земля Баварії, Німеччина)

В нелегкий час для України, весь світ продовжує єднатися у відчайдушній боротьбі проти агресора. Небайдужі люди роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Багаторічний та надійний партнер Чернівецької області Адміністративний округ Швабія (Федеральна земля Баварії, Німеччина) надав гуманітарну допомогу нашому Волонтерському штабу університету.

Висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу, яка передана внутрішньо переміщеним особам, що в гуртожитках університету та в Чернівецькій області.

Надаючи допомогу, наші партнери дарують не просто матеріальні цінності, а й дають надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Допомога від округу Швабія (Федеральна земля Баварії, Німеччина)