Перейти до основного вмісту
Дмитро Антонюк  - наш «первісток» доктор філософії з політології

18 листопада разова спеціалізована вчена рада ДФ 76.051.029 Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провела захист дисертації Антонюка Дмитра Ігоровича на тему: «Легітимаційні аспекти антикорупційного контролю в Україні в умовах глобалізації» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки 052 Політологія.

Рада діяла у складі опонентів: Наталії Вінникової, доктора політичних наук, доцента, професора кафедри політології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Ірини Милосердної, кандидата політичних наук, доцента, доцента кафедри політології Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, рецензентів: Наталії Ротар, доктора політичних наук, професора, професора кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і Віри Бурдяк, доктора політичних наук, професора, професора кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Голова ради – Анатолій Круглашов, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Дисертант представив свій доробок, належно і переконливо  відповів на всі запитання, і рада визнала його достойним присвоєння ступеня Доктора філософії.

Вітаємо з цим успіхом нашого випускника та його наукового керівника – доктора політичних наук, професора кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрій Федьковича Євгенію Юрійчук!  

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності