День відкритих дверей на ФІПМВ

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та всіх зацікавлених осіб на день відкритих дверей факультету історії, політології та міжнародних відносин 28 травня 2023 р. о 11:00 в аудиторії 33 (14-й навчальний корпус університету, м.Чернівці, вул. Кафедральна, 2).

Під час зустрічі з адміністрацією та викладачами факультету ви зможете дізнатись про особливості цьогорічної вступної кампанії, ознайомитись з особливостями навчання на факультеті, а також дізнатись про освітні програми бакалаврського, магістерського та докторського рівнів, які забезпечуються факультетом.