Перейти до основного вмісту
Делегація факультету історії, політології та міжнародних відносин на міжнародній науковій конференції

Делегація факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у складі: декана факультету – доктора історичних наук, професора Олександра Добржанського, завідувача кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій , доктора політичних наук, доцента Віталія Макара, професора кафедри міжнародних відносин та суспільних комунікацій, доктора історичних наук, професора Юрія Макара взяла участь у IV Міжнародній науковій конференції «Українці та їхні сусіди протягом століть: політика, економіка, релігія, культура та повсякденне життя», організованої  Українським історичним товариством у Польщі, яка відбулася 16 вересня 2023 року в Українському Народному Домі в Перемишлі за участі науковців з Польщі, України та Чехії. 

Викладачі університету представили власні дослідження: Олександр Добржанський «Лідер румунських демократів Аурел Ончул та його зв’язки з представниками українського народного руху на Буковині на початку ХХ ст.», Віталій Макар «Біженці з України внаслідок повномасштабної агресії Російської Федерації», Юрій Макар «Спеціальна військова операція» Російської Федерації проти України: причини та характер».

Окрім того, Олександр Добржанський модерував секцію «Стосунки українців з іншими народами», а Віталій Макар — секцію «Війна російсько-українська 2014- 2023».

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності