ЧНУ - в п’ятірці найкращих класичних ЗВО України 2023

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича увійшов до п’ятірки лідерів у рейтингу найкращих класичних ЗВО України 2023.

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» представив класичні університети, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2023 року.

В цьому році Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича посів четверте місце!

Висловлюємо слова щирої вдячності всій університетській спільноті, яка своєю щоденною та відданою працею посилює наші позиції та допомагає університету посідати з кожним роком все вищі сходинки в рейтингах ЗВО.

Деталі за посиланням.