Перейти до основного вмісту
Четвертий день проєкту "Тиждень інновацій"

23 листопада - четвертий день проєкту — в 53 аудиторії на географічному факультеті Чернівецького національного університету Юрія Федьковича в рамках заходу «Тижні інновацій» відбулись презентації «зелених» бізнес-ідей за ініціативи проєкту ILCA (EIT — European Institute of Innovation and Technology) та Climate-KIC).

Участь взяли студенти з факультету математики та інформатики, економічного та географічного факультету, навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів та інших відділів університету.

Учасники представили 9 екобізнес ідей, що стосувались переробки та утилізації пластику та автомобільних шин, виробництва екологічних миючих засобів з кінського каштана,  створення багаторазового паперу з відходів, виробництва волокна з конопель та інші.

Переможцями конкурсу став стартап ECO-HUB студентів економічного факультету. Команда акцентувала головну увагу на переробці вторинної сировини та створенні протезів для військовослужбовців ЗСУ.

Proud partner of EIT Climate-KIC 
Proud partner of EIT HEI Initiative

 #ILCA #InnovationMadeInEurope

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності