Чемпіонат України з пауерліфтингу 2024

23 лютого в місті Коломия Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу 2024. Оксана Суходєєва, студентка 4 курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, здобула перемогу в трьох дисциплінах:

• Присідання зі штангою;
  • Жим лежачи;
  • Тяга станова;

Завдяки цим трьом перемогам Оксана також здобула перше місце в загальній сумі з результатом 317,5 кг. Це неабияке досягнення, адже вона вперше посіла сходинку абсолютної першості серед юніорок!

Цього року Чемпіонат України з пауерліфтингу зібрав понад 500 атлетів з різних куточків країни, які протягом 10 днів змагаються за звання найсильніших. Цей Чемпіонат вкотре підтвердив високий рівень розвитку цього виду спорту в Україні та продемонстрував неабиякий потенціал молодих атлетів.

Вітаємо Оксану Суходєєву з цим видатним успіхом! Бажаємо їй подальших перемог та нових рекордів!