Чемпіонат України з греплінгу

З 13 по 17 березня в місті Одеса пройшов Чемпіонат України з греплінгу серед юніорів. В складі збірної Чернівецької області виступали студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Чернівецька область здобула перше загально командне місце.

• Особисті результати студентів нашого університету:
  • факультет фізичної культури і здоровʼя людини, спеціальність 017«Фізична культура і спорт»:

Чорней Богдан - 1 місце;
    Мурадов Євгеній - 1 місце;
    Мацейко Микола -1 місце;
    Софроній Андрій -1 місце;
    Чаговець Олександр - 3 місце.

• факультет історії, політології, міжнародних відносин:
    Паращук Софія - 3 місце.

Переможці цього чемпіонату увійшли до збірної України і мають змогу взяти участь в Чемпіонаті Європи який пройде в травні в Азербайджані. Над підготовкою спортсменів працювали доцент Ігор Наконечний та асистент Петро Горюк.