Чемпіонат Світу з карате

24-29 жовтня в місті Будапешт проходив чемпіонат Світу з карате у змаганнях, які відбувались у спорткомплексі LasrloPappArena. В цих змаганнях взяли участь 1007 атлетів зі 113 країн усього світу. Україну в Будапешті представляли 22 спортсмени. В складі збірної команди України честь області захищав студент факультету фізичної культури та здоров'я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», Чемпіон Європи 2023 Андрій Заплітний. Студент 6 курсу прорвався до бронзового фіналу, де переміг американського спортсмена і завоював бронзову медаль.

Щиро вітаємо і пишаємось спортсменом! Бажаємо найкращих перемог!
Слава Україні!