Бронза на «Karate 1 premier league Dublin 2023»

8-10 вересня в Дубліні (Ірландія) відбувся заключний етап Прем’єр Ліги WKF сезону 2023.

На «Karate 1 premier league Dublin 2023» Україну представляв двадцять один спортсмен, серед яких студент V курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Андрій Заплітний.

У турнірі змагалися близько 350 атлетів з 58 країн світу. Пишаємося тим, що у запеклій боротьбі Андрію вдалося вибороти бронзову медаль.
Щиро вітаємо призера, бажаємо сил і ще більше нових здобутків!

• Андрій Заплітний
    Дякую своїй команді, тренерському складу та викладачам університету за постійну підтримку! Хочу також висловити велике "ДЯКУЮ!" нашим захисникам за можливість представляти країну на міжнародній арені. «Слава Україні! Героям Слава!»
    Андрій Заплітний
    Студент V курсу факультету фізичної культури та здоров'я людини ЧНУ