Перейти до основного вмісту
Бронза чемпіонату світу із змішаних єдиноборств ММА

20-25 листопада в місті Тирана (Албанія) проходив чемпіонат світу із змішаних єдиноборств ММА. До змагань долучилися 457 спортсменів з 47 країн світу. У складі зірної команди України серед 29 учасників взяв участь студент ІІ курсу факультету фізичної культури та здоров'я людини Курелару Іван, який став єдиним представником з Чернівецької області.

Старший солдат чернівецького підрозділу Національної  гвардії України здобув бронзову медаль у ваговій категорії 70 кг. Особливо пишаємося тим, що Іван єдиний зі збірної України серед чоловіків здобув медаль.

Це вже четверта поспіль нагорода студента на міжнародних стартах. Підготував спортсмена завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту доц. Ігор Наконечний.

Щиро вітаємо спортсмена бажаємо подальших перемог!