Хорова капела

Народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» ім. Т. Стінкового викладачів, співробітників та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує всіх охочих на благодійний звітний концерт під назвою «Україну захищай».

Захід відбудеться  31 травня о 17:00 в Мармуровій залі університету. В концертній програмі – стрілецькі, повстанські пісні, відомі хорові твори та обробки українських, зокрема буковинських, композиторів.

• Художній керівник і диригент – лауреат літературно-мистецьких премій ім. С. Воробкевича, М. Черемшини – Любомир Равлюк.
  • Концертмейстер – Людмила Нагірна.
  • Ведучі заходу – Галина Абрам'юк і Віктор Бурачек.

Творчий  звіт хорової капели «Дзвін» приурочений до 50-річного ювілею керівника колективу – Любомира Равлюка. На виручені кошти планується закупівля військової техніки для Збройних сил України.