Виступ

30 квітня за ініціативи керівника Центру культури і дозвілля Дмитра Павлюка, народної аматорської чоловічої хорової капели «Дзвін» ім. Т. Стінкового викладачів, співробітників та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (художній керівник та диригент – Л. Равлюк) презентували волонтерську концертну програму «Україна Переможе!» на підтримку Збройних сил України.

В концертній програмі прозвучали патріотичні хорові твори відомих українських і буковинських митців. Лунали й бардівська пісня та співана поезія у виконанні Віктора Бурачека, Михайла Березовського та Олекандра Фисюка.

Не стали осторонь перехожі чернівчани, гості міста, діти, які фінансово підтримали акцію й уважно слухали, співали відомі пісні з колективом.

Підсумок – вдалося зібрати 4 720 грн. На ці кошти закуплять військову амуніцію для наших захисників.