Бізнес-план: від ідеї до гранту на власну справу

Відділ комунікації та брендингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує студентів та всіх охочих на відкриту онлайн-лекцію «Бізнес-план : від ідеї до гранту на власну справу», яка відбудеться 29 березня о 14:40 на платформі «Google Meet».

Спікер зустрічі - Вікторія Кифяк, к.е.н., доцентка кафедри бізнесу та управління персоналом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, координаторка підготовки бізнес-планів проєкту «Україна-Норвегія», бізнес-тренерка проєктів «EU4Business» та інших, організаторка заходів «Зимова бізнес-школа» та «HR-школа». Створила понад 40 успішних проєктів.

Цей тренінг навчить вас:

• розуміти методологію створення бізнес-планів;
  • формувати опис розділів бізнес-плану: від маркетингу до фінансів і оцінки бізнес-ризиків;
  • адаптувати бізнес-план під критерії грантодавців і вибороти фінансування;
  • презентувати вашу ідею так, щоб її купили.

Лекція буде цікава усім, хто має намір відкрити власну справу чи просто зацікавлений у механізмах розвитку малого бізнесу та бажає отримати пораду від експерта.

Приєднатись до лекції можна за посиланням.