Перейти до основного вмісту
Бізнес-інкубатор запрошує зацікавлених та вмотивованих студентів

Запрошуємо зацікавлених та вмотивованих студентів всіх факультетів та навчально-наукових інститутів до участі в проєкті Бізнес-інкубатор «Innovation challenge» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича! 
 

  •  В рамках даного проєкту організовуються постійні зустрічі із підприємцями та фахівцями практиками, а також екскурсії до провідних компаній регіону.  
  • Незабаром буде відкрито діджитал-хаб (виграно відповідний грант) та лабораторія штучного інтелекту.
  • Сприяння в отриманні мікрогранту для створення власного бізнесу (двоє наших студентів вже подали відповідні заяви).
  • Проведення пітчингу бізнес-ідей із відповідним призовим фондом.
  • Можливість взаємодії з іншими талановитими студентами, а також потенційними інвесторами, грантодавцями, бізнес-янголами та партнерами.
  • Сприяння в працевлаштуванні (це не є нашою основною ціллю) та додатковими комунікаціями і наставництвом від підприємців.

Бізнес-інкубатор – це організація, яка займається підтримкою проєктів підприємців-початківців на етапах їх становлення та розвитку: від розробки ідеї до її комерціалізації. У рамках реалізації інкубаційної програми на вас чекають постійні зустрічі з представниками бізнесу, академічна та менторська підтримка проєктів, нетворкінги, екскурсії, пітчинг бізнес-ідей та стартапів, знайомства з потенційними інвесторами, кредиторами та "бізнес-ангелами" у невимушеній атмосфері.

Локація: головний корпус Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Шевченківська зала.

Реєстрація за посиланням.

Для детальнішої інформації звертайтеся
Instagram
Facebook
Контактний телефон: +380509699710 - Євген Ткач.

Партнери Бізнес-інкубатора ЧНУ
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності