ЧНУ

Наприкінці травня були опубліковані Рейтинги університетів за версією Round University Rankings 2023.

Round University Ranking – це міжнародна система рейтингів ефективності 1200+ провідних університетів з 82 країн. Вона ґрунтується на опитуванні Clarivate Analytics, інформації про інституції та бібліометричних даних з Web of Science.

Загалом враховується 20 унікальних показників за 4 ключовими напрямками університетської діяльності:

• викладання (40%), включаючи докторські ступені, академічний персонал та викладацьку репутацію;
  • дослідження (40%), включаючи цитування, статті, докторські ступені та дослідницьку репутацію;
  • міжнародна взаємодія (10%), включаючи міжнародних співробітників, студентів та співробітників;
  • фінансова стійкість (10%), у тому числі інституційні та дослідницькі доходи.

Наш університет займає 10-ту позицію серед 14-ти українських ЗВО, які увійшли в цей рейтинг.

Детальніше ознайомитись з рейтингом можна за посиланням.

rur_2023_inside