Facebook Instagram Youtube


interof


mediats




Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів»
Magna Carta Universitatum



58012, Україна,
м. Чернівці, вул. Коцюбинського 2

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

Приймальня ректора:
тел. +38(0372) 584810,
факс +38(0372) 552914
ел. пошта: rectorйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua

Загальний відділ:
тел.: +38 (0372) 58-47-07,
+38 (0372) 52-70-29
факс: +38 (0372) 58-47-07
ел. пошта: officeйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua
assistant.admissionйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua

Приймальна комісія:
тел.: +38 (0372) 58-47-11,
+38 (0372) 52-56-69
ел. пошта: admissionйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua

Оновлено
20-04-2021
12:17

Контакти

Контактні особи

Балух Василь Олексійович – перший проректор
Tел.: +38 (0372) 55-19-00, +38 (0372) 58-48-14
E-mail: v.balukhйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua

Осовська Ірина Миколаївна – голова комісії Вченої ради з питань академічної доброчесності, правових засад діяльності та регламенту
Tел.: +38 (095) 819-51-40
E-mail: i.osovskaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua

Етичні комісії структурних підрозділів

Інститут біології, хімії та біоресурсів

  • Худа Лідія Вікторівна (голова комісії) – доцент кафедри біохімії та біотехнології, заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи (l.khudaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Шелифіст Антоніна Євгенівна – доцент кафедри молекулярної генетики та біотехнології (a.shelifistйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Москалик Галина Георгіївна – доцент кафедри екології та біомоніторингу (g.moskalykйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Сачко Анастасія Валеріївна – доцент кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції (an.sachkoйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Нікорич Володимир Андрійович – доцент кафедри агротехнологій та ґрунтознавства (v.nikorychйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Волощук Оксана Миколаївна – доцент кафедри біохімії та біотехнології (o.voloschukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Казімір Іван Іванович – доцент кафедри землевпорядкування та кадастру (i.kazimirйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Никирса Тетяна Дмитрівна – асистент кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства (t.nykyrsaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Іваніцька Валентина Григорівна – доцент кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства (v.ivanitskaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Мінтянська Альона Іванівна – студентка, голова студпарламенту інституту (mintianska.alonaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)

Інститут фізико-технічних та комп'ютерних наук

  • Зєнкова К.Ю. (голова комісії) – заступник директора з навчально-виховної роботи (k.zenkovaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Яковлєва  І.Д. – доцент кафедри комп'ютерних систем та мереж (i.yakovlevaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Городинська Н.В. – асистент кафедри кореляційної оптики (0668230931)
  • Войцехівська О.М. – доцент кафедри теоретичної фізики та комп'ютерного моделювання (o.voitsekhivskaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Козярський Д.І. – асистент кафедри електроніки і енергетики (d.koziarskyiйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)

Географічний факультет

  • Брик Степан Дмитрович (голова комісії) – заступник декана з навчально-виховної роботи і роботи у гуртожитках (0660729196)
  • Мельник Антон Анатолійович – асистент кафедри геодезії, картографії та управління територіями (0990223405)
  • Ходан Галина Дмитрівна – асистент кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії (0509129028)
  • Круль Галина Ярославівна – доцент кафедри географії та менеджменту туризму (0506080802)
  • Заблотовська Наталя Василівна – доцент кафедри географії України та регіоналістики (0501001224)
  • Ємчук Тетяна Володимирівна – асистент кафедри економічної географії та екологічного менеджменту (0508561452)
  • Кілінська Клавдія Йосифівна – професор кафедри соціальної географії та рекреаційного природокористування (0503742512)
  • Гончар Олеся Миколаївна – асистент кафедри гідрометеорології та водних ресурсів (0503749029)
  • Скігар Христина Богданівна – студентка, голова парламентської групи географічного факультету (0668371610)
  • Пальчик Дарія Олександрівна – студентка, голова студентського профбюро географічного факультету (0677206932)
  • Меленко Андрій Миколайович – студент, голова студради географічного факультету (0979738801)

Економічний факультет

  • Зрибнева Ірина Павлівна (голова комісії) – доцент кафедри маркетингу, інновацій  та регіонального розвитку (0507572252)
  • Ярошенко Олена Іванівна – доцент кафедри економіко-математичного моделювання (0502858771)
  • Роговська Ірина Володимирівна – асистент кафедри міжнародної економіки (0505247165)
  • Никифорак Ірина Іванівна – доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту (0506905859)
  • Водянка Любов Дмитрівна – доцент кафедри бізнесу та управління персоналом (0505907085)
  • Бак Наталя Андріївна – доцент кафедри фінансів і кредиту (0507471033)
  • Заволічна Тетяна Романівна – асистент кафедри економічної теорі, менеджменту і адміністрування (0506712004)
  • Баланда Евеліна – студентка (095 01 222 18; balanda.evelinaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Доліцой Ольга – студентка (0669011780; dolitsoy.olhaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Коростюк Олександра – студентка (0954748244; korostyuk.oleksandra@ gmail.com)
  • Церковнюк Вікторія – студентка (0685136325; tserkovnyuk.viktoriia@ chnu.edu.ua)
  • Синжерян Аліна – студентка (0951477140; synzherian.alinaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Харовська Ангеліна – студентка (066 794 87 24, kharovska.anhelina@ chnu.edu.ua)

Факультет іноземних мов

  • Колісниченко Тетяна Вікторівна (голова комісії) – заступник декана з навчально-методичної роботи (0952043435);
  • Смірнова Марина Романівна – доцент кафедри романської філології та перекладу (0501860784);
  • Мельничук Наталя Олександрівна – асистент кафедри іноземних мов для природничих факультетів (0956311433);
  • Мельник Юлія Йосифівна – доцент кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства (0509816248);
  • Лукащук Михайло Володимирович – асистент кафедри англійської мови (0953249116);
  • Таран Світлана Олегівна – асистент кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу (0660371333);
  • Головацька Наталія Григорівна – доцент кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів (0509817173);
  • Сідор Максим Володимирович – студент, голова студради факультету іноземних мов (0976738753);
  • Гнатюк Катерина Андріївна – студентка, голова студентського профбюро факультету іноземних мов (0500333706).

Факультет історії, політології та міжнародних відносин

  • Моцок В.І. (голова комісії) – доцент кафедри міжнародних відносин (0509287454; v.motsokйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Катеринчук П.М. – доцент кафедри міжнародної інформації (0505626123; p.katerynchukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Ковалець Т.Р. – асистент кафедри історії України (0660785383; t.kovaletsйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Мінаєва Т.В. – асистент кафедри всесвітньої історії (0502107097; t.minaevaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Нечаєва-Юрійчук Н.В. – доцент кафедри політології та державного управління (0501441633; n.nechayeva-yuriychukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Тулюлюк К.В. – асистент кафедри сучасних іноземних мов та перекладу (0509351528; k.tulyulyukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Волощук І.М. – ст. лаборант кафедри всесвітньої історії (0509209500; i.voloschukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Гривас О.І. –  студентка, голова студентського парламенту (0508513201; hryvas.oleksandraйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Івоняк Л.А. – студентка, голова студентського профкому (0683514210; ivoniak.liliiaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)

Факультет математики та інформатики

  • Карлова Олена (голова комісії) – заступниця декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доцентка кафедри математичного аналізу (o.karlovaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Ганевич Вадім – студент (hanevych.vadimйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Готинчан Тетяна – доцентка кафедри математичного моделювання (t.hotynchanйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Лучко Вікторія – асистентка кафедри алгебри та інформатики (viktoria.luchkoйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Мельничук Лілія – доцентка кафедри диференціальних рівнянь (l.melnuchukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Нестеренко Василь – доцент кафедри математичного аналізу (v.nesterenkoйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Пасічник Галина – доцентка кафедри математичного моделювання (h.pasichnykйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Шепетюк Богдан – доцент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій (b.shepetyukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Щур Олександр – студент (shchur.oleksandr.vйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)

Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи

  • Кушнір І.Г. (голова комісії) – заступник декана з наукової роботи (i.kushnirйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Кармалюк С.П. – заступник декана з навчально-організаційної роботи (s.karmaliukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Нікула Н.В. – заступник декана з навчально-виховної роботи (n.nikulaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Шестобуз О.С. – доцент кафедри педагогіки і методики початкової освіти (o.shestobuzйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Вишпінська Я.М. – доцент кафедри музики (ya.vyshpinskaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Колтунович Т.А. – доцент кафедри педагогіки і психології початкової освіти (t.koltunovychйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Чуйко Г.В. – доцент кафедри психології (h.chuykoйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Лісова О.С. – доцент кафедри практичної психології (e.lisovaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Дідух В.В. – аспірант (didukh.vitaliaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Зварич О. – студентка (zvarych.olenaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)

Філологічний факультет

  • Маркуляк Лариса Василівна (голова комісії) – заступник декана з навчально-виховної роботи, доцент кафедри української літератури (l.markuliakйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Артеменко Галина Степанівна – асистент кафедри історії та культури української мови (g.artemenkoйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Даскалюк Марієтта Дмитрівна – старший лаборант кафедри румунської та класичної філології (m.daskalyukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Меленчук Ольга Василівна – асистент кафедри української літератури (o.melenchukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Пазюк Роман Володимирович – доцент кафедри журналістики (r.paziukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Подгорна Людмила Павлівна – асистент кафедри культурології, релігієзнавства та теології (l.podgornaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Струк Іванна Михайлівна – асистент кафедри сучасної української мови (iv.strukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Тичініна Альона Романівна – асистент кафедри зарубіжної літератури, теорії літератури та слов’янської філології (a.tychininaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Міжінська Тетяна Федорівна – студентка, голова студентського профбюро філологічного факультету (mizhinska.tetianaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Шкварчук Олександра Олександрівна – студентка, голова студентського парламенту філологічного факультету (shkvarchuk.oleksandraйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Бойчук Тереза Ярославівна – студентка (boychuk.terezaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)

Факультет фізичної культури і здоров'я людини

  • Киселиця О.М. (голова комісії) – заступник декана з навчально-методичної роботи (0507282517)
  • Палагнюк Т.В. – заступник голови, завідувач кафедри фізичного виховання (0506757595)
  • Урущак Б.А. – викладач кафедри війської підготовки (0672936837)
  • Васкан І.Г. – доцент кафедри фізичної культури та основ здоров'я (0992255240)
  • Дудіцька С.П. – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту (0505550983)
  • Горюк П. І. – асистент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту (0660755718)
  • Чебан Л.Г. – викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги (0952712075)
  • Бражанюк А.О. – асистент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги (0996326485)
  • Чебан М. – студент (0980557763)
  • Литвин В. – студентка (0660852728)
  • Терлецька М. – студентка (0664600611)

Факультет фінансів, підприємництва та обліку

  • Кузь Василь Іванович (голова комісії) – доцент кафедри обліку і оподаткування (0950444671; v.kuzйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Корбутяк Аліна Георгіївна – доцент кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва (0956643819; a.korbutyakйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Кравчук Ірина Петрівна – асистент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності (0506712046; i.kravchukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Белей Світлана Іванівна – доцент кафедри обліку і оподаткування (0507293487; s.beleiйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Мамінчук Віталій Васильович – в.о. голови студентського парламенту факультету фінансів, підприємництва та обліку (0971715275; maminchuk.vitaliyйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)

Юридичний факультет

  • Меленко Оксана Володимирівна (голова комісії) – заступниця декана з навчально-методичної роботи, доцент кафедри публічного права (o.melenkoйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Орловський Олег Ярославович (заступник голови комісії) – заступник декана юридичного факультету з навчально-виховної роботи, доцент кафедри приватного права (o.orlovskyyйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Бурка Альона Валентинівна (секретар комісії) – асистент кафедри приватного права (a.burkaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Білоскурська Олена Валеріївна – доцент кафедри публічного права (o.biloskurskaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Гетманцев Олександр Валентинович – доцент кафедри процесуального права (o.getmantsevйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Шевчук Андрій Васильович – доцент кафедри кримінального права (an.shevchukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Торончук Іван Желувич – доцент кафедри Європейського права та порівняльного правознавства (i.toronchukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Бунчук Оксана Борисівна – доцент кафедри людських прав (o.bunchukйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
  • Колотило Марія Юріївна – голова студентського профбюро юридичного факультету (kolotylo.mariiaйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua)
© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterйеє@ўЂ]аchnu.edu.ua
Powered by Nova, Програмування: Крамар А.В., Дизайн: Антонюк А.М.

ВГОРУ