З 1 квітня відповідно до Розпорядження голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка №89 від 01.04.2024 р., розпочався прийняття заявок на I обласний конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024».

Нагадуємо, що переможець отримає відзнаку і персональну грошову винагороду від Голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка в розмірі 15 000 грн, а також сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації проєкту.

Автори проєктів, які посядуть друге та третє місця, отримають відзнаки й заохочувальні премії в розмірі 10 000 грн та 5 000 грн та сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації своїх ініціатив.

Конкурс відбудеться за категоріями: AR/VR; Big data; Блокчейн; Кібербезпека; Освітні технології; Спосіб життя; eGovernment; Оборона і безпека; Енергетика та екологія; Fintech/Legaltech; Охорона здоров’я; Культура та мистецтво; Туризм і краєзнавство; Медіа та реклама; Роздрібна торгівля; Промисловість; Штучний інтелект; Хімія та біотехнології; Агротехнології.

Щодо участі звертайтеся до координаторів за телефонами: (0372) 55-30-37; 0509667899.

Прийом заявок триватиме до 1 травня 2024 року. Підбивання підсумків конкурсу 17 травня 2024 року. Заявки надсилайте на e-mail: [email protected][email protected].

Що потрібно вказати в заявці:
1. Прізвище, ім’я та по батькові заявника (заявників);
2. Електронна пошта та контактні телефони;
3. Домашня адреса;
4. Навчальний заклад, курс, група, клас;
5. Спрямування проєкту (категорія);
6. Назва проєкту;
7. Загальний опис проєкту;
8. Новизна проєкту;
9. Результат проєкту;
10. Я поінформований про те, що під час проведення конкурсу може проводитися фото та відеозйомка з використанням матеріалів на розсуд оргкомітету; (Так).
11. Я даю свою згоду на обробку персональних даних. (Так).

Будьте сміливими у своїй творчості! Чекаємо на ваші креативні ідеї, щоб допомогти втілити їх у життя!

Організаційно-методичний супровід і проведення Конкурсу здійснює Чернівецька обласна рада, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Буковинська Мала академія наук учнівської молоді.