Facebook Twitter Youtube

ел. пошта: office^№L¦6@Њ\mТЃ&chnu.edu.ua

ел. пошта: admission^№L¦6@Њ\mТЃ&chnu.edu.ua

Міністерство соцполітики України презентувало програму «осучаснення» пенсій

У рамках спецкурсу «Паблік рілейшнз» студенти спеціальності «Маркетинг» економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь у прес-конференції, під час якої заступник Міністра соціальної політики Микола Шамбір презентував програму «осучаснення» пенсії.

Студентка Каріна Паскар про свій досвід з Еразмус+

Своїми враженнями та думками про перебування в університеті Александру Іоан Куза в місті Ясси за програмою Erasmus+ поділилась студентка третього курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Каріна Паскар.

Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо команду факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у складі: Олександра Маника, Михайла Смереки, Андрія Василика та тренера Тетяну Караванову зі здобуттям першого місця на Міжнародній студентській олімпіаді з програмування!

20-09-2017
Студенти-першокурсники Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук відвідали ТОВ «МАШЗАВОД»

Студенти-першокурсники спеціальностей «Професійна освіта (Машинобудування)» та «Середня освіта (трудове навчання та технології)», що здійснюють підготовку на кафедрі професійної та технологічної освіти і загальної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича здійснили екскурсійний похід на флагман машинобудівної галузі краю ТОВ «МАШЗАВОД».

Оголошення

Конкурс творчих робіт «LA MIA UNIVERSITA» (Мій університет).

Оголошення

25 вересня о 14:30 у Червоній залі відбудеться засідання Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

19-09-2017
Лабораторія музично-інформаційних технологій у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

На кафедрі музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відкрито лабораторію музично-інформаційних технологій.

Вітаємо з перемогою!

Студентка 3 курсу кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ярина Боринець здобула 1 місце на міжнародному вокальному конкурс-фестивалі «Вернісаж. Енергофест».

19-09-2017
Виставка художніх картин етнічних українців з різних європейських держав

Громадська організація «Європейське Партнерство» (Україна) та організація «Буковина - мистецтво і традиції»( Румунія) проводить  міжнародну благодійну виставку художніх картин етнічних українців з різних європейських держав.

19-09-2017
Наукова бібліотека Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: екскурс в історію

Цьогоріч виповнюється 165 років з часу заснування наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Пропонуємо невеличкий екскурс в минуле нашої книгозбірні.

19-09-2017
«Тенденції розвитку сучасної вузівської бібліотеки: реалії та перспективи»

Наукова бібліотека Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 19-20 вересня проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Тенденції розвитку сучасної вузівської бібліотеки: реалії та перспективи», приурочену до 165-ої річниці з дня заснування бібліотеки.

19-09-2017
Проект Положення про підготовчі курси для іноземних громадян до вступу до ВНЗ

Пропонуємо ознайомитися з проектом Положення про підготовчі курси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича для іноземних громадян до вступу до ВНЗ.

Проект Положення про комп’ютерний клас

Пропонуємо ознайомитися з проектом Положення про комп’ютерний клас.

18-09-2017
Просимо про допомогу

Допоможемо подолати важку недугу викладачеві кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ігорю Миколайовичу Мельничуку.

18-09-2017
Презентація профспілкової організації студентів

Кожного року профспілкова організація студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проводить для студентів 1-го курсу презентацію своєї діяльності. На цих зустрічах студенти мають змогу поставити запитання профспілковим лідерам та зробити свій вибір щодо профспілкового членства у організації.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster^№L¦6@Њ\mТЃ&chnu.edu.ua