Вконтакте Twitter Facebook Youtube

Студрадіо
Історична та етнографічна спадщина – частина сталого розвитку туризму на Буковині HERITAGE

ел. пошта: rector^UµJСQ@LЅпOvechnu.edu.ua

ел. пошта: office^UµJСQ@LЅпOvechnu.edu.ua

ел. пошта: admission^UµJСQ@LЅпOvechnu.edu.ua

ФК “Університет” після зимової перерви стартує у Чемпіонаті України

Підопічні головної команди Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича ФК “Університет”, яку очолює Микола Осадець, підготувалися до першого матчу цього року із кам’янець-подільською “Фортецею”.

Франкомовний марафон у Чернівцях

20 березня у рамках святкування Днів Франкофонії за підтримки Посольства Франції в Україні відбувся Франкомовний марафон.

Для обговорення

Пропонуємо Вашій увазі проект Положення про академічну мобільність студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

В університетській церкві пом’янули Героя – Леоніда Дергача

Сьогодні, 24 березня, у храмі Трьох Святителів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича на 38-й день народження пом’янули викладача юридичного факультету ЧНУ Леоніда Дергача, котрий як справжній Герой віддав своє життя за мирне небо над Україною на її східних рубежах.

24-03-2017
Обговорення актуальних проблем на ректораті

23 березня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася зустріч ректорату з представниками органів студентського самоврядування університету. Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання, що стосуються різних сфер студентського життя: соціально-побутові умови проживання в гуртожитках, питання виплати стипендій, наукової діяльності тощо.

24-03-2017
Тестовий доступ до патентної бази даних "Global Patents Reference Center"

Global Patents Reference Center

З 20 березня по 30 квітня відкрито тестовий доступ до БД "Global Patents Reference Center".

УВАГА, ЄВРОШКОЛА!

Шановні студенти та активна молодь!

Хочете дізнатись більше про Європейський Союз?

Це ваш шанс! Представництво Європейського Союзу в Україні надає вам унікальну можливість провести чотири неймовірні дні разом з найкращими фахівцями з Європейського Союзу та України та талановитими студентами з усієї країни!

24-03-2017
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

23 березня профбюро факультету математики та інформатики проводили інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?". Участь у грі взяли 6 команд. Учасники були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету. Дякуємо усім, хто долучивя до організації гри, усім, хто взяв участь, та тим, хто був присутній.

24-03-2017
Зі славним 70-літтям вітаємо шановного та знаного викладача, плідного науковця, дорогого колегу Ігоря Григоровича БУРКУТА

Шановний Ігоре Григоровичу, поздоровляємо вас з 70-літнім ювілеєм!

Бажаємо Вам здоров’я, миру, добра і нев’янучого оптимізму. Нехай Ваш гострий розум, творча енергія і завзяття продовжують наповнювати світ, а тепла вдача й тонкий гумор променіти добротою!

Вдячні Вам за Ваш вагомий внесок у становлення української політичної науки, Ваші глибокі монографічні та інші розвідки, Ваш яскравий педагогічний талант і лекторську майстерність!

Многая Літа Вам!

23-03-2017
Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо багаторічного декана факультету іноземних мов Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, нині завідувача кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, професора Володимира Івановича Кушнерика із славним 60-річчям!

23-03-2017
Відкрита лекція заслуженого архітекора України в Чернівецькому національному університеті

24 березня, о 13:00, на факультеті архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету відбудеться відкрита лекція заслуженого архітекора України, завідуючого кафедри основ архітектури та архітектурного проектування Київського національного університету будівництва та архітектури, професора Слєпцова Олега Семеновича на тему: «Архітектура Православного Храму».

22-03-2017
Делегація Чернівецького національного університету вшанувала пам’ять видатної Ольги Кобилянської

21 березня виповнилося 75 років, як відійшла у вічність видатна українська письменниця Ольга Юліанівна Кобилянська. Аби вшанувати пам’ять знаменитої землячки, з квітами шани до її пам’ятника прийшла інтелігенція краю. Делегацію Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича представила адміністрація та співробітники філологічного факультету.

22-03-2017
Лекція "Індустрія кібербезпеки, погляд зсередини"

У понеділок, 27 березня, о 13:00, на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету відбудеться лекція "Індустрія кібербезпеки, погляд зсередини", лектор – Володимир Стиран, спеціаліст з кібербезпеки. Запрошуються всі охочі!

22-03-2017
До уваги факультетів, інститутів та кафедр

Оскільки подані підрозділами університету заявки до плану видань на відповідний рік не були виконані в повному обсязі через відсутність у багатьох випадках рукописів самих робіт, просимо до 23.03.17 відкоригувати заявки кафедр до плану видань на 2017 рік, включаючи в них рекомендовані вченою радою ЧНУ, а також ті, що вже готові до друку.

Заупокійна молитва за Леонідом Дергачем

Цьогоріч, 24 березня Леоніду Дергачу, в минулому доценту кафедри правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, виповнилося б 38 років.

Леонід Валентинович загинув 1 лютого 2017 року в боях під Авдіївкою.

На знак вшанування мужньої та щирої людини, вірного сина України, справжнього викладача-професіонала юрдичного факультету об 11:10 24 березня в університетському храмі Трьох святителів відбудеться заупокійна панахида.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster^UµJСQ@LЅпOvechnu.edu.ua