Facebook Twitter Youtube

Студрадіо
Історична та етнографічна спадщина – частина сталого розвитку туризму на Буковині HERITAGE

ел. пошта: rectorЮ6…уљ@O6ф~=chnu.edu.ua

ел. пошта: officeЮ6…уљ@O6ф~=chnu.edu.ua

ел. пошта: admissionЮ6…уљ@O6ф~=chnu.edu.ua

21-07-2017
МОН України дало додатковий час вишам на внесення в ЄДЕБО паперових заяв

За повідомленням МОН України, вищим навчальним закладам можна вносити до ЄДЕБО заяви абітурієнтів, які вступають на основі співбесіди, творчих конкурсів, вступних іспитів до 18.00 23 липня.

Вступна кампанія 2017: попередні підсумки

Станом на 19 липня Чернівецький національний університет прийняв 16960 заяв і за цим показником був на 4-му місці по всій Україні. За два дні ця цифра зросла приблизно до 22 тисяч. Порівняно з попередніми роками, рейтинг факультетів-лідерів особливо не змінився.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2017
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – 4-тий  в Україні за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Про це, вчора на брифінгу повідомив директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.
20-07-2017
Вітаємо з ювілеєм Адріана Граура - Почесного доктора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Сьогодні, 20 липня, поважний ювілей завітав до ректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» (Румунія), Почесного доктора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича - Адріана Граура.

Вітаємо з ювілеєм!

Найщиріші вітання з ювілеєм сьогодні лунають для Тетяни Петрівни Караванової  - доцента кафедри математичного моделювання.

Вітання з ювілеєм

Щиро вітаємо з квітучим ювілеєм Ольгу Василівну Скрипську – доцента кафедри органічної та фізичної хімії та екології хімічних виробництв!

20-07-2017
Члени Ректорату Чернівецького національного університету відвідали військовий полігон

Ректор Чернівецького національного університету професор Степан Мельничук, голова профкому університету Микола Боднарук, директори інститутів та декани факультетів відвідали полігон «Прибан», що в Сторожинецькому районі, де проходить навчальний збір з випускниками кафедри військової підготовки.

19-07-2017
Акредитація спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»

У майже півстолітній історії кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича чергова важлива подія - проведено успішну акредитацію спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

19-07-2017
Вітаємо з ювілеєм!

Щирі вітання з ювілеєм та найкращі побажання сьогодні линуть до завідувача лабораторії кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Лариси Миколаївни Нестіної!

18-07-2017
Як абітурієнти обирали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Липень – важливий період для випускників шкіл. Адже середина літа, а попереду стільки важливих справ: зібрати всі необхідні документи для вступу до ВНЗ, подати електронну заяву, але насамперед – це обрати свої майбутні шлях та фах, які вестимуть надалі тебе по житті. Дехто зробив свій вибір уже заздалегідь, декому потрібно більше інформації для остаточного вирішення. Отож пропонуємо вашій увазі враження та відгуки абітурієнтів, які мають намір вступати до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

18-07-2017
Міжнародна літня школа «Геополітика»

З 14 по 19 липня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича проходить Міжнародна літня школа «Геополітика» Трикутник Румунія – Україна – Молдова: геополітика та стратегії безпеки. Організатори школи: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Сучавський університет імені Штефана Великого, Геополітична асоціація «Іон Коня», Регіональний центр дослідження та аналізу транскордонних ризиків (Сучава), Часопис «GeoPolitica».

18-07-2017
Біобаза Чернівецького національного університету – ідеальний полігон для практичної підготовки висококваліфікованих технологів

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича створені прекрасні бази практик для багатьох спеціальностей, але одним із найкращих полігонів для виробничої підготовки бакалаврів та магістрів з агрономії, ґрунтознавства та агрохімії є біобаза «Жучка».

Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з ювілеєм професора кафедри політології та державного управління Віру Іванівну Бурдяк!

17-07-2017
Вітаємо з ювілеєм!

Колектив викладачів та співробітників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щиро вітає Вас зі славним 80-річним ювілеєм! Бажаємо міцного здоров'я, довгих років, активного життя, достатку, успіхів в роботі людської шани та поваги.

17-07-2017
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича - перлина Буковини