Науково-просвітницький захід «FESTнаука»

У неділю, 19 травня, об 11:00 в сквері імені Сидора Воробкевича, що знаходиться навпроти Резиденції митрополитів Буковини і Далмації (вул. Коцюбинського, 2), відбудеться науково-просвітницький захід «FESTнаука», ініційований Радою молодих вчених при Чернівецькій обласній військовій адміністрації та Радою молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який реалізовується за підтримки Чернівецької обласної військової адміністрації та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Мета заходу – популяризація науки у доступній та захоплюючій формі, через цікаві демонстрації просто неба, спостереження за дослідами та експериментами, ознайомлення з науковими експонатами та новітніми технологіями, участь у різноманітних інтерактивних заходах та спілкування з науковцями та експертами різних галузей науки.

Науковців, які бажають взяти участь у заході та представити локації від структурних підрозділів університету, просимо заповнити відповідну форму до 14 травня (включно).

За додатковою інформацією звертайтеся до:

• Назарій Христан – 095 436 4044
  • Яна Поп'юк – 097 858 6585
  • Віталія Дідух – 096 209 6478

Запрошуємо всіх зацікавлених! Наука може бути захопливою, і ви маєте можливість в цьому переконатися!