Разові спеціалізовані ічені ради

26 лютого 2024 року на засіданні Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича було утворено та затверджено склад разової спеціалізованої вченої ради  ДФ 76.051.045 для проведення захисту дисертаційної роботи аспірантки кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Літвінчук Юлії Анатоліївни на тему «Побудова самоадаптивних алгоритмів на основі нейронних мереж» (науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, доцент, професор Ігор Володимирович Малик) для здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 11 «Математика та статистика» за спеціальністю 113 «Прикладна математика».