Засідання Вченої ради університету (29.04.2024)

У понеділок, 29 квітня, о 14:30 в Червоній залі відбудеться засідання Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Порядок денний:

1. Результати проведення комплексного моніторингу якості підготовки фахівців факультету історії, політології та міжнародних відносин (голова комісії, декан юридичного факультету Віталій ВДОВІЧЕН).

2. Інформація про стан інфраструктури університету (проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-організаційного процесу Дмитро ФЕДОРЦОВ).

3. Міжнародна діяльність Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2023 році (начальник відділу міжнародних зв’язків Сергій ЛУКАНЮК).

4. Присвоєння вчених звань професора та доцента (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):

4.1. Присвоєння вченого звання професора (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):

– Мойсюк Валентині Анатоліївні по кафедрі романської філології та перекладу.

4.2. Присвоєння вченого звання доцента (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):

– Джаману Ярославу Васильовичу по кафедрі географії України та регіоналістики;

– Жаворонковій Мирославі Іллівні по кафедрі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва;

– Ковалюк Мирославі Володимирівні по кафедрі англійської мови;

– Тарновецькій Ользі Юріївні по кафедрі програмного забезпечення комп’ютерних систем;

– Шумиляк Лілії Михайлівні по кафедрі програмного забезпечення комп’ютерних систем.

5. Різне.

5.1. Про допуск до підсумкової атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти в онлайн режимі (перший проректор Василь БАЛУХ).

5.2. Відзначення Почесною грамотою Кабінету Міністрів України декана факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, професора Ігоря Михайловича Фодчука (проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамара МАРУСИК).

5.3. Затвердження анкет рейтингового оцінювання роботи кафедр та викладачів університету (проректор з наукової роботи Андрій САМІЛА).

5.4. Затвердження теми докторської дисертації, яка була підготована самостійно, та структурного підрозділу для проведення попередньої експертизи дисертаційної роботи асистента кафедри компʼютерних наук Горського Михайла Петровича на тему "Поляризаційно-фазова структурність лазерних полів і діагностика оптичної анізотропії полікристалічної складової шарів мʼякої речовини» для здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальністю 01.04.05 – оптика, лазерна фізика (проректор з наукової роботи Андрій САМІЛА).

5.5. Затвердження рішень комісії Вченої ради з навчально-методичної роботи (голова комісії Вченої ради з навчально-методичної роботи, декан факультету математики та інформатики Ольга МАРТИНЮК).

5.6. Створення навчального «Центру освіти та піклування про дітей дошкільного віку» кафедри педагогіки і психології дошкільної та спеціальної освіти та затвердження його положення (завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної та спеціальної освіти Марія ОЛІЙНИК).

5.7. Внесення змін до річного кошторису та плану використання бюджетних коштів на квітень 2024 р. за КПКВ 2201160, 2201070, 2201040 (начальник планово-фінансового відділу Наталія КОБІТОВИЧ).

5.8. Про рекомендації до друку з грифом «Рекомендовано Вченою радою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» (учений секретар Наталія ЯКУБОВСЬКА):

– навчально-методичного посібника «Туризм в Карпато-Подільському регіоні України» авторів К.Й. Кілінської, М.Д. Заячука, І.І. Костащука (високий рівень оригінальності 99,76%, схожість 3,24%, вилучень 0 %);

– навчально-методичного посібника «Туризм в Україні та Європі: історія і сьогодення» укладачів К.Й. Кілінської, М.Д. Заячука (високий рівень оригінальності 90%, схожість 10%, вилучень 27,9 %);

– навчального посібника «Фінансова грамотність» авторів О.М. Грубляк, М.Г. Марича, Н.А. Бак, Н.Л. Марусяк, А.В.   (високий рівень оригінальності 94,1%, схожість 5,9%, вилучень 13,7%);

– навчально-методичного посібника «Practical course of English-Ukrainian Translation (for 2-4-year students)» укладачів А.В. Заслонкіної, О.В. Нузбан, О.Б. Новосадської (рівень оригінальності 82,1%, схожість 17,9%, вилучень 29,9 %);

– монографії «Менеджмент туристичної індустрії: освітньо-наукові домінанти» за редакцією проф. В.П. Руденка (задовільний рівень оригінальності 84,2 %, схожість 15,8%, вилучень 19,4 %);

– навчального посібника «Економічна кібернетика: практикум» авторів проф. Григорківа В.С., проф. Григорків М.В. (високий рівень оригінальності 100 %, схожість 0%, вилучень 0,57 %);

– науково-методичного видання (підручника-довідника) «Інформаційні технології в архітектурі, будівництві і дизайні» авторів В. Товбича, К. Сазонова, О. Левченка, А. Михайленка, І. Гребнєвої, О. Кисіль, О. Вишневської, Г. Літошенко, І. Стецюка, К. Ковальчук, С. Суліменко, Г. Суліменка, Д. Аранчія, Л. Іванової, С. Михальченка, І. Фодчука (високий рівень оригінальності 97,9 %, схожість 2,1%, вилучень 8,39 %);

– колективної монографії «Податкове право Європейського Союзу як цінність» за редакцією проф. Гаврилюк Р.О. (високий рівень оригінальності 98,51 %, схожість 1, 49%, вилучень 15,9 %);

– навчально-методичного посібника «Сучасна українська мова: теоретично-практичний курс морфології (Частина 1)» авторів Л.М. Томусяк, Н.О. Руснак, І.М. Струк, О.В. Максимʼюк (задовільний рівень оригінальності 84,6%, схожість 15,4%, вилучень 19,2 %);

– навчального посібника «Топографія» автора С.М. Білокриницького (високий рівень оригінальності 92,28%, схожість 7,72%, вилучень 2,12 %);

– навчального посібника «Поведінкові фінанси» авторів П.О. Нікіфорова, М.Г. Марича (високий рівень оригінальності 86,7%, схожість 13,3%, вилучень 0 %);

– навчально-методичного посібника «Менеджмент у фітнесі: теорія і практика» укладачів А.В. Гакман, П.І. Горюка, М.В. Тівелік (високий рівень оригінальності 85,3%, схожість 14,7%, вилучень 5,73 %).