Відкриття діджитал-хабу з використанням штучного інтелекту у рамках проєкту Бізнес-інкубатор «Innovation challenge»

23 квітня у Шевченковій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулось відкриття Діджитал-хабу з використанням штучного інтелекту в рамках проєкту Бізнес-інкубатор «Innovation challenge». Фінансування усього обладнання хабу здійснено благодійним фондом «Рокада», оплата абонементів ChatGPT Plus - Chernivtsi It Cluster.

Урочиста частина:

• Вітальні слова ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Романа Петришина;
  • заступниці Чернівецької обласної військової адміністрації Альони Атаманюк;
  • заступника Чернівецької обласної ради Михайла Павлюка;
  • керівника польового офісу Агентства у справах біженців ООН Катерини Савицької;
  • керівника благодійного фонду Рокада Віктора Лащака;
  • керівника ІТ кластера Дмитра Шкільнюка;
  • декана економічного факультету Руслана Білоскурського.

Даний проєкт також має важливу соціальну місію — допомогти внутрішньо переміщеним особам та особам, що повертаються в Україну!

У програмі заходу були:

Лицарство України — культурно-мистецький захід (в біблійному саду університету) у рамках проєкту Бізнес-інкубатор «Innovation challenge». Популяризація культури та військової історії України. Дякуємо Костянтину Костащуку і спортивно-реконструкторському клубу Ayna_Bera_Chernivtsi за чудовий патріотичний івент і культурні рефлексії!

Дякуємо нашим партнерам за підтримку в реалізації проєкту!