Відкриття Діджитал-хабу і лабораторії штучного інтелекту в рамках проєкту Бізнес-інкубатор Innovation challenge

23 квітня о 10:00 у Шевченковій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться відкриття Діджитал-хабу і лабораторії штучного інтелекту в рамках проєкту Бізнес-інкубатор Innovation challenge. Реалізація даного проєкту здійснюється за підтримки від агентства у справах біженців ООН (отримано грант в обсязі понад 1,5 млн грн) та благодійного фонду «Рокада».

Даний проєкт «Діджитал-хаб» має на меті допомогти бенефіціарам (підприємцям-початківцям) у напрямі підтримки бізнес-проєктів (стартапів) на етапах їх становлення та розвитку, від розробки ідеї до її комерціалізації.

Створення діджитал-хабу є особливо актуальним на сьогодні, адже даний простір згенерує у собі всі наявні можливості та пропозиції діджитал сфери. Діджитал-хаб – це цифровий простір для обговорення проблем освіти, професійного розвитку та обміну досвідом спеціалістів. Даний проєкт також має на меті важливу соціальну місію — допомогти внутрішньо переміщеним особам та особам, що повертаються з-за кордону покращити своє фінансове становище, здобути нову професію та швидше інтегруватися у суспільство.

Створення лабораторії штучного інтелекту за підтримки ІТ кластера ком'юніті — це додаткові можливості для науково-педагогічного персоналу університету проводити відповідні наукові дослідження, а для студентів  реалізувати свої бізнес-ідеї та ставати стартаперами та успішними підприємцями.

Програма заходу:

• Вітальні слова від керівництва університету, представників влади, партнерів проєкту: агентства у справах біженців ООН, благодійного фонду «Рокада», ІТ кластера ком'юніті;
  • Успішні кейси від представників бізнесу: досвідчених підприємців та молодих успішних стартаперів;
  • Тренінг: Як користуватися штучним інтелектом для бусту своїх проєктів. Спікер Андрій Тужиков, Machine Learning Engineer в Samsung R&D Institute Ukraine;
  • Культурно-мистецький захід «Лицарство України» у біблійному парку університету.