Відбудеться пітчинг (конкурс) бізнес-ідей і стартапів в рамках проєкту Бізнес-інкубатор «Innovation challenge»

Пітчинг (конкурс) бізнес-ідей і стартапів в рамках проєкту Бізнес-інкубатор «Innovation challenge» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (9-10 травня 2024 р., головний корпус університету, Шевченківська зала).

Призовий фонд - 300 тис. грн +. Всі учасники конкурсу отримують винагороду.

Партнери проєкту: АТ «Укрексімбанк», АТ «Райффайзенбанк», АТ КБ «ПриватБанк»,  «Епіцентр» та ін.

пітчингу (конкурсу) бізнес-ідей і стартапів у рамках проєкту
Бізнес-інкубатор "Innovation challenge"
Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

9 травня
10:00 відкриття пітчингу – урочиста частина, вітальні слова, презентація партнерів проєкту - донорів, експертів, представників бізнес.
10:20 презентація проєктів.
12:30 кава-брейк і мистецький захід у парку університету, нетворкінг з підприємцями.
13:00 презентація проєктів.
16:00 підведення підсумків першого дня.

10 травня
10:00 вітальні слова, презентація партнерів проєкту - донорів, експертів, представників бізнесу.
10:10 презентація проєктів.
13:00 презентація проєктів.
15:00 презентація офісу «Зроблено в Україні» в рамках державної урядової програми «Мікрогрант для створення власного бізнесу».
15:30 Нагородження учасників.

Запрошуємо всіх охочих!