В університеті тривають зустрічі з кандидатами на посаду ректора

Нагадуємо студентам та співробітникам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича про те, що з 7 травня розпочались ознайомчі зустрічі з кандидатами на посаду ректора нашого університету. Переглянути графік відвідування навчальних підрозділів можна за посиланням.

Також нагадуємо, що вибори ректора відбудуться 15 травня з 9:00 до 15:00 в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2).

Бажаємо всім кандидатам успіху, а студентам та співробітникам — удачі у виборі кращого керівника для закладу вищої освіти. Ваша активна участь в цьому процесі важлива для подальшого розвитку нашого університету і сприятиме створенню ще кращого освітнього середовища для всіх.