Університет має талант (Фінал). Або як стати зіркою університету?

Центр культури і дозвілля студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відділ з виховної роботи та гуманітарної освіти за підтримки Профспілкової організації студентів, Студентського парламенту запрошують на фінал загально університетського конкурсу «Університет має талант»!

Кращі танцюристи, вокалісти, декламатори, інструменталісти університету вже чекають вас! Нарешті ми дізнаємося, хто ж стане зіркою! Конкурс відбудеться 9 травня о 16:00 в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2).

Давайте всі разом оберемо найкращого з учасників!

Партнери заходу: Чернівецька обласна рада, Чернівецький обласний муздрамтеатр ім. О. Кобилянської, «Branda company» - твоя улюблена поліграфія, PRONTO Pizza@sushi, Joy market - канцелярія, послуги друку.

Інформаційна підтримка: Молодий Буковинець, Радіо 10, Буковинська хвиля, PEREVAL.

P.s. Всі виручені кошти із заходу будуть передані на благодійний збір Центр культури і дозвілля студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на потреби Збройних Сил України.

Університет має талант (Фінал). Або як стати зіркою університету?