Студенти на Універсіаді

У Львові завершилася XVIII літня Універсіада зі стрільби з лука. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вибороли 7 медалей!

В особистому заліку Чемпіоном Всеукраїнської Універсіади став Стефан Костик (факультет математики та інформатики, тренери Анатолій Єгоров, Віталій Ярмістий).

Бронзовою призеркою стала  Ольга Шубкіна (факультет фізичної культури і спорту, тренери Анатолій Єгоров, Віталій Ярмістий).

У командному заліку студентки посіли 1 місце і стали Чемпіонками Всеукраїнської Універсіади:

• Ольга Шубкіна;
  • Олександра Мінтянська (факультет фізичної культури і спорту, тренери Анатолій Єгоров, Віталій Ярмістий);
  • Євгенія Сусленська (факультет іноземних мов, тренери Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко).

В команді «Мікс» Ольга Шубкіна та Стефан Костик вибороли 2 місце!

Також вітаємо хлопців з 4 місцем у командному заліку:

• Стефан Костик;
  • Олександр Матлак факультет (фізичної культури і спорту, тренери Алла Арініна, Світлана Капанадзе);
  • Іван Романюк (юридичний факультет, тренери Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко).

За результатами змагань, згідно правил відбору, Стефан Костик та Ольга Шубкіна пройшли відбір на Всесвітню Універсіаду, яка проходитиме 29.07-08.08 в м. Ченду КНР.

Вітаємо студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та бажаємо подальших спортивних звершень!