З 24–26 квітня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться I Міжнародний симпозіум «Мистецтво як культурно-освітній бренд: проблеми і пріоритети розвитку» присвячений 70-річчю членства України в ЮНЕСКО.

Симпозіум відбудеться у рамках Міжнародного культурно-мистецького проєкту «Схід+Захід=Мир», головою якого є проректорка з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу університету, професорка Тамара Марусик.

Міжнародний симпозіум –  це унікальний шанс поспілкуватися з колегами з усіх країн світу, поділитися власним досвідом та обговорити актуальні проблеми та шляхи розвитку мистецтва в сучасному культурному та освітньому середовищі. Науковий координатор та модератор симпозіуму, доцентка кафедри музики факультету педагогіки, психології та соціальної роботи університету Ірина Бойчук.

Симпозіум передбачає проведення послідовних 6 секцій впродовж трьох днів, де учасники можуть долучитися до дискусії.

Спікерами й учасниками заходу стануть представники академічної спільноти, викладачі й студенти.

Напрямки роботи симпозіуму:

• Мистецтво – як культурно-освітній бренд у системі професійно-особистісного становлення майбутнього фахівця;
  • Мистецька культура Буковини: історія та сучасність;
  • Інноваційні методи навчання у системі мистецької освіти;
  • Проблеми комунікації в освітньому та культурному світовому просторі;
  • Сучасні інформаційні технології мистецької освіти та культури;
  • Мистецтво під час війни.

Форма проведення заходу – змішана.

• Посилання для приєднання (Zoom).
    Ідентифікатор зустрічі (Meeting ID): 829 8817 3600
    Пароль (Passcode): 2024
  • Програма симпозіуму доступна за посиланням.

Учасники та гості будуть мати можливість 25 квітня о 16:00 відвідати щорічний фестиваль хорової музики «Буковинська весна».