День відкритих дверей факультету педагогіки, психології та соціальної роботи

Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей!

Перший День відкритих дверей відбудеться в очному форматі 18 квітня (четвер) о 13:00 год за адресою м. Чернівці, вул.Сторожинецька 101/ Рівненська 14, 4 поверх, 409 аудиторія. Другий буде проходити в онлайн форматі 19 квітня (п'ятниця) о 13:00 год за посиланням.

Під час зустрічей у вступників буде можливість:

•  познайомитися з актуальними спеціальностями;
  •  побачити комфортне освітнє середовище та рекреаційні зони для студентів;
  •  поринути у цікаве студентське життя;
  •  впевнено здійснити вибір майбутньої професії.

Якщо ви бажаєте завітати на День відкритих дверей факультету педагогіки, психології та соціальної роботи – залиште заявку за посиланням.