Хорова капела

31 травня в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся благодійний творчий звіт народної аматорської чоловічої хорової капели «Дзвін» ім. Т. Стінкового викладачів, співробітників та студентів.

Концерт приурочений до ювілею художнього керівника та диригента колективу, лауреата Всеукраїнських фестивалів та конкурсів, члена національної Ліги композиторів України, Всеукраїнської музичної спілки, члена правління обласних асоціацій хорового товариства імені М. Леонтовича, лауреата літературно-мистецьких премій ім. С. Воробкевича, М. Черемшини – Любомира Равлюка.

В програмі капели «Дзвін» прозвучали стрілецькі, пісні УПА, обробки відомих українських та буковинських композиторів і Любомира Равлюка.

З вітальними словами виступили проректор Тамара Марусик, голова Чернівецького відділу Союзу Українок, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Олена Пономаренко, член громадської організації «Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Чернівецького об’єднання, заслужений працівник освіти України Тамара Мінченко, відомий Прикарпатський краєзнавець Андрій Семака та директор Завальського будинку культури Марія Гунько-Храпко.

Концертну програму вели директор ліцею № 5 «Оріяна» Галина Абрам’юк та учасник капели, доцент Віктор Бурачек.

На завершення заходу народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» виконала декілька нових хорових творів «Україна Переможе!» на вірші й музику О. Пономарьова та «О, соловію!» в обробці П. Чоловського.

Завершальним акордом імпрези прозвучав гімн Соборності України «Боже, великий єдиний нам Україну храни!».

На заході проводили збір коштів для 1-го самохідного артилерійського дивізіону 36-тої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського (в/ч А2802), у складі якого здійснює службу учасник хорової капели Ілля Гудзик. Загалом вдалося зібрати 7 816 грн, на які буде закуплено акумулятори для квадрокоптерів.