Перейти до основного вмісту
Документи з організації освітнього процесу

м. Чернівці
Від 30 червня 2020 р. протокол № 6

Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність здобувачів вищої освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича регламентує порядок реалізації права на академічну мобільність здобувачів вищої освіти університету освітніх ступенів бакалавра, магістра, освітньо-наукового ступеня доктора філософії, наукового ступеня доктора наук і встановлює загальний порядок організації різних програм академічної мобільності здобувачів вищої освіти університету на території України і за кордоном.

Тема  Освіта