Перейти до основного вмісту
Оголошення про Еразмус конкурс в Гданський університет

Участь у конкурсі можуть взяти студенти 2-х, 3-х курсів бакалаврської програми, студенти, які навчаються на 1-му курсі магістерської програми (якщо тривалість навчання на магістратурі складає 2 роки).

Кількість місць: 4 стипендії.

У конкурсі можуть взяти участі студентів всіх факультетів та інститутів, чиї спеціальності є наявні в університеті, що приймає.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

  • бути студентом вищевказаних інститутів/ факультетів денної форми навчання;
  • володіти англійською/ польською мовою, не нижче рівня B2;
  • мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

  • CV (Europass);
  • копія першої сторінки закордонного паспорту;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records) та переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв'язків;
  • довідка про навчання та переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв'язків;
  • офіційний сертифікат про підтвердження знання англійської/ польської мови - не нижче рівня B2 (TOEFL, IELTS тощо (надається перевага) або сертифікат, виданий відділом міжнародних зв'язків*;
  • аплікаційна форма;

*Для тих, хто не має жодного із згаданих сертифікатів на знання англійської мови, є можливість отримати його в ЧНУ. Для цього необхідно завчасно зареєструватися за посиланням. Дату та місце проведення тесту буде повідомлено пізніше. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Документи надсилаються до 28 червня 2023 року (23:59) у сканованому PDF-форматі (розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв'язків [email protected].

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: UNIVERSITY_OF_GDANSK_ПРІЗВИЩЕ_ІМ'Я_ФАКУЛЬТЕТ

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію у розмірі 1050 євро на місяць та відшкодують витрати на проїзд за кошти проєкту.

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно з всіма вимогами мобільності була номінована як кандидат від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі. Ті учасники, які не отримали офіційне повідомлення, будуть вважатися такими, що не пройшли відбір.

Інформація про курси, які викладаються англійською мовою, за посиланням.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною адресою [email protected] з поміткою UNIVERSITY_OF_GDANSK. У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім'я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності