Концерт

28 травня на вулиці Ольги Кобилянської відбувся благодійний концерт «Єдині», проведений Центром культури і дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Захід мав символічну назву, адже разом зі студентами виступали зіркові виконавці Буковини, а також долучились талановиті артисти зі статусом ВПО з Лисичанська, Миколаєва, Ізюму та Слов'янська.

Метою заходу було зібрати кошти на шини для наших військових-мінометників 10-ї Окремої гірсько-штурмової бригади на Бахмутському напрямі.

Чотиригодинний концерт відбірної української музики та світових хітів, танці й незабутня патріотична атмосфера – все це стало провідним мотивом благодійної акції.

В результаті  вдалося зібрати 18 000 гривень! Дякуємо всім, хто був небайдужим і долучився до концерту та збору!