Курси

Шановні молоді науковці та викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича! Рада молодих вчених щиро запрошує до проходження курсів підвищення кваліфікації «Педагогічно-дослідницька компетентність молодого науковця та викладача вищої школи: актуальні виклики і перспективи», які відбудуться з 5 по 9 червня.

Форма участі – дистанційна (щодня в другій половині дня у форматі онлайн на платформі Google-meet).

Обсяг (тривалість) програми – 30 годин (1 кредит ЄКТС). Один день підвищення кваліфікації оцінюється у 6 годин (0,2 кредиту ЄКТС).

Метою курсів підвищення кваліфікації молодих вчених та викладачів є удосконалення педагогічної майстерності; опрацювання сучасних методів обробки даних; удосконалення англомовної компетентності; опрацювання основних принципів підготовки грантових заявок; ідейного змісту понять академічної доброчесності, інтелектуальної власності та авторського права.

Напрями (блоки) підвищення кваліфікації

• Освітньо-педагогічний.
  • Сучасні методи обробки даних.
  • Розвиток англомовної компетентності та особливості публікації матеріалів в іншомовних виданнях.
  • Грантова діяльність.
  • Академічна доброчесність.
  • Портфоліо-професіограма молодого науковця, викладача вищої школи – за галузями чи напрямом знань, за фахом (презентація з подальшим публічним захистом – виконання кваліфікаційного завдання).

Реєстрація (до 04.06 включно) за посиланням.

У разі виникнення питань звертайтесь на електронну адресу: [email protected]

Вдосконалюймося та тримаймо освітній фронт разом плекаючи власний професійний успіх, а отже, й сприяючи успішному майбутньому нашої країни!