Facebook Instagram Youtube


interof


mediats




Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів»
Magna Carta Universitatum



58012, Україна,
м. Чернівці, вул. Коцюбинського 2

58012, Ukraine,
Chernivtsi, 2, Kotsiubynsky str.

Приймальня ректора:
тел. +38(0372) 584810,
факс +38(0372) 552914
ел. пошта: rectoryКй@SћЁCаШchnu.edu.ua

Загальний відділ:
тел.: +38 (0372) 58-47-07,
+38 (0372) 52-70-29
факс: +38 (0372) 58-47-07
ел. пошта: officeyКй@SћЁCаШchnu.edu.ua

International office:
Tel.: +380372584856,
Tel.: +380372584706
E-mail: interofyКй@SћЁCаШchnu.edu.ua
assistant.admissionyКй@SћЁCаШchnu.edu.ua

Приймальна комісія:
тел.: +38 (0372) 58-47-11,
+38 (0372) 52-56-69
ел. пошта: admissionyКй@SћЁCаШchnu.edu.ua

Оновлено
12-04-2021
14:15

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА РАДА

Члени  науково-методичної ради (2020/2021 н.р.)

1. Балух Василь Олексійович  – перший проректор, член-кореспондент НАПН України, професор - голова ради;

2. Іванчук Марія Георгіївна – завідувач навчально-методичного відділу, професор - заступник голови ради;

3. Мельник Катерина Василівна – методист навчально-методичного відділу, секретар ради;

4.  Гарабажів Ярослав Дмитрович начальник навчального відділу;

5. Штефюк Параска Лукянівна  методист сектору ліцензування, акредитації та нострифікації;

6. Лопащук Інна Афанасіївна – завідувач аспірантури;

7.  Грешко Роман Ігорович – заступник декана з навчально-методичної роботи економічного факультету, доцент;

8.  Деревянчук Микола Ярославович – заступник директора коледжу;

9. Карпо Василь Леонтійович – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету історії, політології та міжнародних відносин, доцент;

10. Киселиця Оксана Миколаївна – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету фізичної культури та здоровя людини, доцент;

11. Колісниченко Тетяна Вікторівна – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету іноземних мов, доцент;

12. Сікора Віра Степанівна – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету  математики та інформатики, доцент;

13. Меленко Оксана Володимирівна – заступник декана з навчально-методичної роботи юридичного факультету, доцент;

14. Новіков Сергій Миколайович – заступник декана факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, доцент;

15. Попович Олександр Орестович заступник декана з навчально-методичної роботи філологічного факультету, доцент.

16. Прокоп Інна Степанівна – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, доцент;

17. Радзиняк Тетяна Іванівна – заступник декана з навчально-методичної роботи філософсько-теологічного факультету, доцент;

18. Струк Ярослав Михайлович заступник директора з навчально-методичної роботи інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, доцент;

19. Фратавчан Валерій Григорович – доцент кафедри математичних проблем управління і кібернетики;

20. Худа Лідія Вікторівна – заступник директора з навчально-методичної роботи інституту біології, хімії та біоресурсів, доцент;

21.Пасічник Микола Дмитрович – заступник декана з навчально-методичної роботи географічного факультету, в.о.доцент;  

22.  Жаворонок Артур Віталійович – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету підприємництва, фінансів та обліку, доцент.

 

Студенти:

    23.  Карпюк Ірина – факультет історії, політології та міжнародних відносин;

24. Горячий Віталій   економічний факультет;

25. Дарійчук Матвій    філологічний факультет;

26. Ковальчук Діана – факультет іноземних мов;

27. Топало Яна – факультет педагогіки, психології та соціальної роботи.

 

 

 

© 1999- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasteryКй@SћЁCаШchnu.edu.ua
Powered by Nova, Програмування: Крамар А.В., Дизайн: Антонюк А.М.

ВГОРУ