ел. пошта: rector9Jиђ@Ё©Yдdchnu.edu.ua

11-12-2019

2019-10-28 11:58:15
Хор-Fest «Східний КАМЕРТОН»

З  23 по 25 жовтня Лауреат Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів  студентський хор «Резонанс» кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (художній керівник і головний диригент – Заслужений діяч мистецтв України, доцент Ольга Чурікова-Кушнір,  провідний концертмейстер – Олександра Кирстюк) взяв участь у фестивалі хорової музики Хор-Fest «Східний КАМЕРТОН», який відбувся у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва за підтримки Українського культурного фонду.

Окрім численних концертних виступів (м. Сєвєродонецьк, м. Рубіжне), які були заплановані програмою хорового фестивалю, хор «Резонанс» брав участь у численних просвітницьких заходах: прес-конференціях для ЗМІ, семінарах-практикумах, круглих столах, майстер-класах. Зокрема, у рамках обласних семінарів-практикумів для вчителів музичного мистецтва, керівників професійних і аматорських хорових колективів були проведені майстер-класи к. пед. н., доцента О.Д.Чурікової-Кушнір на тему «Техніка звуковидобування в хоровій практиці» та «Особливості артистизму в хоровому виконавстві».

Головною подією фестивалю став концерт хорових колективів для мешканців міста і області у концертному залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв ім.С.Прокоф’єва. Концертні програми студентських хорів з Луганщини, Галичини, Буковини порадували як найвибагливіших шанувальників хорового мистецтва, так і досвідчених музикантів-професіоналів. Довгоочікуваний святковий концерт перетворився на масштабну творчу зустріч хорових традицій з різних куточків України. З-поміж інших хорових колективів хор «Резонанс» вирізнявся своєю харизмою, виконавським артистизмом, яскравістю образів, неординарною інтерпретацію хорових творів. Його виступ став кульмінацією сольних виступів хорових колективів.

Зі сцени концертної зали із привітальним словом в адресу організаторів та учасників проекту виступила представник Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, завідувач секції хорового співу і диригування, доцент Зоя Софроній.

Монументальним завершальним акордом фестивальної концертної програми стало виконання всіма учасниками кантати нашого буковинського композитора, засновника кафедри музики Андрія Кушніренка «Молюсь за тебе, Україно» у супроводі симфонічного оркестру Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв ім.С.Прокоф’єва (диригент Олександр Погорєлий (м.Сєвєродонецьк), соліст Андрій Боженський (м.Дрогобич).

Хоровий колектив «Резонанс» на високому рівні презентував хорове мистецтво Буковини! Вітаємо наш «Резонанс»!

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmaster9Jиђ@Ё©Yдdchnu.edu.ua