58012, ”крањна,

јрх≥в новин

—тор≥нки:
2019-08-29 08:56:47
¬провадженн€ результат≥в ERASMUS+ проекту ALIoT Ђ≤нтернет речей: нов≥ осв≥тн≥ програми дл€ потреб промисловост≥ та сусп≥льстваї

” „ерн≥вецькому нац≥ональному ун≥верситет≥ ≥мен≥ ёр≥€ ‘едьковича провели перший наб≥р у маг≥стратуру за новою осв≥тньо-науковою програмою « омп‘ютерна ≥нженер≥€ технолог≥й ≥нтернету речей та к≥берф≥зичних систем». —тудентами-маг≥страми стали цьогор≥чн≥ випускники спец≥альност≥ « омп‘ютерна ≥нженер≥€» кафедри комп‘ютерних систем та мереж, €к≥ усп≥шно склали ≥спити «Ќќ з англ≥йськоњ мови та фаховий ≥спит в ун≥верситет≥.

ѕрограма передбачаЇ двор≥чне навчанн€ та освоЇнн€ спец≥ал≥зованих курс≥в з розробки апаратних р≥шень та ≥нтелектуального програмного забезпеченн€, поглиблене вивченн€ мережевих технолог≥й ≥ њх застосуванн€ дл€ обробки великих масив≥в даних, Cloud-технолог≥й тощо. «агалом навчальна програма спр€мована на б≥льш прикладне застосуванн€ отриманих студентами знань, зокрема у галуз€х створенн€ розумних будинк≥в ≥ м≥ст, енергозбер≥гаючих технолог≥й, еколог≥чного мон≥торингу та охорони здоров‘€ за рахунок створенн€ ≥нтелектуального програмного забезпеченн€ та апаратних р≥шень з реконф≥гуровною арх≥тектурою.

“еоретичним п≥дірунт€м дл€ новоњ осв≥тньоњ програми стало тритомне виданн€ з 14 лекц≥йних курс≥в, а також 15 навчальних пос≥бник≥в-практикум≥в, розроблених украњнськими ун≥верситетами – учасниками консорц≥уму, створеного дл€ реал≥зац≥њ проекту ALIoT.  ƒл€ практичних зан€ть у кожному «¬ќ створено спецалзован≥ лаборатор≥њ – кластери, об‘Їднан≥ в загальну навчальну мережу та оснащен≥ сучасним обладнанн€м за кошти проекту. ѕередбачаЇтьс€ ≥ широке впровадженн€ отриманих у результат≥ виконанн€ проекту знань дл€ розвитку нових наукових напр€мк≥в, впровадженн€ њх у виробництво.

—ьогодн≥, 29 серпн€, у “ерноп≥льському нац≥ональному економ≥чному ун≥верситет≥ на дорадчому мон≥торингу Ќац≥онального ≈размус ќф≥су в ”крањн≥ будуть п≥дведен≥ п≥дсумк≥в виконанн€ проекту.

Ќазад
—тор≥нки:
Ќовини
© 1999- „ерн≥вецький нац≥ональний ун≥верситет ≥м. ё. ‘едьковича.
¬аш≥ зауваженн€, запитанн€ та пропозиц≥њ: webmaster:З√@B=ёy6Шchnu.edu.ua
Powered by Nova, ѕрограмуванн€:  рамар ј.¬., ƒизайн: јнтонюк ј.ћ.

¬√ќ–”