ел. пошта: rectorсыЛ@Э|аchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionсыЛ@Э|аchnu.edu.ua

15-10-2019

2019-08-28 15:33:33
Про перебіг підготовки гуртожитків до нового навчального року

Проректор університету Дмитро Федорцов та директор Студмістечка Василь Гарасим перевірили готовність гуртожитків до нового навчального року.

Покращення санітарно-побутових умов проживання в гуртожитку є не лише вимогою сьогодення, а й викликом для кожного, хто опікується благополуччям студентів на місцях, оскільки фінансування даної статті цілком покладається на університет.

Влітку цього року розпочато капітальний ремонт мережі електропостачання в гуртожитку №2, за адресою вул. Небесної Сотні, 2-А. Застарілі мережі, які експлуатуються більше 40 років, не витримували технічного навантаження, що призводило до частих поломок, відключень електрики і створювало небезпеку пожеж у приміщенні.

За словами проректора, у гуртожитку №2 вдалося вирішити цю важливу проблему, замінивши внутрішню електромережу на сучасну, яка відповідає нормам і стандартам, насамперед подбавши про безпеку студентів.

Втім через затримку з ремонтними роботами, яка виникла через певні юридичні обставини, заселити усіх студентів, які проживають у гуртожитку №2 до початку навчального року не вдасться. Зокрема, 3, 4 та 5 поверхи до 1 вересня зможуть прийняти своїх господарів. А ось студентів, які проживають на 2 поверсі, у разі необхідності можна буде на кілька днів підселяти в інші кімнати.

З початком навчального року аналогічні роботи з заміни електромережі проведуть й на першому поверсі гуртожитку №2.

Адміністрація Університету приносить вибачення за тимчасові незручності і заздалегідь вдячна за розуміння.

Адже безпека проживання студентів – пріоритет для керівництва університету.

Також, Дмитро Федорцов запевнив, що університет власними силами усіляко намагатиметься покращити санітарно-побутові умови гуртожитків. Але наголосив, що «чисто там, де не смітять». А отже закликав студентів пильно стежити за своїм житлом, адже таргани з’являються передусім від бруду та недбалості.

Надалі керівництво університету повідомлятиме про перебіг ремонтних робіт та пов’язані з ним незручності заздалегідь.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterсыЛ@Э|аchnu.edu.ua