ел. пошта: rectorмнIїG@<~ЯЎЁchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionмнIїG@<~ЯЎЁchnu.edu.ua

11-10-2019

2019-08-22 10:59:46
Завершилася «Літня школа журналістики»

«Літня школа молодих журналістів», яка з 9 по 18 серпня проходила на базі Чернівецького  національного університету імені Юрія Федьковича, успішно завершилась. Вона була організована кафедрою журналістики спільно з німецькою ГО Interlink Academy та українською ГО «Інститут суспільства та комунікації». Школа пройшла вже втретє в рамках програми «Східного партнерства» та за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини.

24 учасники із усієї України протягом 10 днів навчалися основам журналістської діяльності: засвоювали медіастандарти, вчилися шукати цікаві теми та кути подання інформації, розвивали критичне мислення, дізналися, як правильно фотографувати та знімати відео, створили свої перші фоторепортажі та змонтували власні відеосюжети, вивчили тонкощі створення інфографіки та навчилися працювати з базами даних. На завершення школи учасники презентували власні медійні проекти, з-поміж яких журі обрало переможця. Ним став проект "Три історії старості" http://starche.tilda.ws Козак Олександри, Гудзь Валерії, Гарасівки Наталії та Тодорук Лілії. Переможці отримали нагороди, а всі учасники – сертифікати про участь у «Літній школі молодих журналістів».

Її учасниця Оля Мацьків поділилася враженнями: «Ці десять днів минули як кілька годин. І водночас вони були маленькою вічністю. Завжди довго вагаюся, перш ніж кудись поїхати, спробувати щось нове. І рада, що цього разу наважилася. Я дякую кожному і кожній, хто був зі мною весь цей час, гуляв допізна вечірнім містом, ділився мріями й страхами, підтримував, змушував піти спати, навіть коли горіли дедлайни, плакав від сміху, вчив і вчився, любив Чернівці і цей університет. Десять днів, що стали початком змін… Щаслива, що це було зі мною».

Незважаючи на насичену програму, учасникам також провели екскурсію містом, університетом та організували знайомство із UA: Буковина.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterмнIїG@<~ЯЎЁchnu.edu.ua