ел. пошта: rectortЏR@$-chnu.edu.ua

ел. пошта: admissiontЏR@$-chnu.edu.ua

15-10-2019

2019-07-18 09:34:28
Навчальний збір у розпалі: відбулися показові заняття з вогневої підготовки

17 липня на полігоні «Прибан» провели показові заняття з вогневої підготовки з курсантами – випускниками кафедри військової підготовки. Були присутні члени ректорату університету, які мали змогу ознайомитися з методикою організації і проведення польових занять, пересвідчитися у рівні вишколу майбутніх офіцерів запасу, а також перевірити власні навички у володінні стрілецькою зброєю.

Високі результати у стрільбі з автомата показали декан факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва професор Ігор Фодчук та начальник юридичного відділу університету Василь Качур.

На вогневому рубежі для стрільби з гранатомета відзначилися заступник директора інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук доцент Ярослав Струк та завідувач кафедри європейського права та порівняльного правознавства професор Сергій Меленко.

Краще усіх виконали вправи стрільб з пістолета декан факультету фізичної культури та здоров’я людини доцент Ярослав Зорій, декан факультету історії, політології та міжнародних відносин професор Олександр Добржанський та завідувач кафедри військової підготовки полковник Віктор Співак.

Члени ректорату ознайомилися також з умовами проживання і навчання випускників військової кафедри, поспілкувалися зі студентами своїх факультетів та інститутів, з командуванням військової частини десантно-штурмових військ, які забезпечують проведення навчального збору, перевірили якість приготування солдатського обіду.

Наступна зустріч з майбутніми офіцерами запасу відбудеться 27 липня о 16 годині на стройовому плацу військової частини в м. Чернівці, де випускники кафедри складатимуть військову присягу на вірність українському народові.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmastertЏR@$-chnu.edu.ua