ел. пошта: rectorЖ @вк\Ouchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionЖ @вк\Ouchnu.edu.ua

15-10-2019

2019-07-18 08:42:44
«Еразмус+» – як можливість навчання для студентів

Приємна новина від нашого партнерського Університету соціально-політичних наук «Пантеіон» в Афінах: спільна заявка на програму «Еразмус+» знайшла підтримку в Брюсселі. Таким чином, кафедра політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин продовжує та розвиває співробітництво з цим престижним грецьким університетом.

В попередній період виконання програми «Еразмус+» низка студентів кафедри політології та державного управління змогли пройти навчання в цьому університеті тривалістю від одного семестру до академічного року, зокрема, Алла Баглей та Марія Валь. Кафедра також долучила до цих можливостей студентів, які навчаються на кафедрі міжнародних відносин. Пройшли короткотермінові стажування в грецькому університеті викладачі кафедри політології та державного управління, зокрема, доценти Павло Молочко й Наталія Нечаєва-Юрійчук, асистенти Уляна Гев’юк та Ірина Равлик, проф. Анатолій Круглашов, а також керівник міжнародного відділу Сергій Луканюк.

За цей час у Чернівецькому національному університеті побували грецькі колеги, а саме зав. кафедрою публічного управління проф. Поліксенія Пападакі, співробітник відділу міжнародних відносин Анастасія-Вірджинія Фурнарі, окремі студенти.

Викладачі та студенти взяли участь у наукових конференціях, обмінялися досвідом роботи та навчання, накреслили плани на майбутнє співробітництво. Важливо відзначити, що таке партнерство стало можливим завдяки тривалим зусиллям керівництва кафедри в царині розвитку «Європейських студій» та відповідних спеціалізацій при підготовці студентів-політологів і державних службовців.

Окремо варто згадати про гостинність наших грецьких колег і взаємну зацікавленість партнерів у подальшому розвитку нашого співробітництва, яке відкриває гарні професійні можливості для студентів і аспірантів, а також викладачів обох університетів.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterЖ @вк\Ouchnu.edu.ua