ел. пошта: rectorO№[0¦@nЩХ’XEchnu.edu.ua

ел. пошта: admissionO№[0¦@nЩХ’XEchnu.edu.ua

15-10-2019

2019-07-01 09:18:57
Студенти-комп‘ютерники ЧНУ серед переможців обласного кваліфікаційного відбору з кіберспорту

Вдало виступили студенти відділу комп‘ютерних технологій Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у рамках Чернівецької обласної кваліфікації до Чемпіонату України з кіберспорту за двома дисциплінами – CS:GO та DOTA2, яка відбулася 8-9 червня в Комп’ютерній Академії «КРОК». Зокрема, серед переможців турніру студент 4-го курсу спеціальності 123 - комп‘ютерна інженерія, кафедри комп‘ютерних систем та мереж ІФТКН Богдан Рекшинський.

Організаторами заходу є Федерація кіберспорту України в особі представників Чернівецького відділення федерації – Сергія Гарбарука, Сергія Щербаня та Павла Ботушанського.

Призовий фонд кваліфікації, по кожній з дисциплін, склав:

За 1-ше місце - 5 ігрових гарнітур Cerberus V2 і квота в гранд-фінал (включає тревел-саппорт);

За 2-ге місце - 5 ігрових мишок ROG Strix Impact;

За 3-тє місце - 5 ігрових поверхонь Cerberus MAT Plus.

8 червня відбувся турнір з дисципліни DOTA2, в якому взяли участь 6 команд. Напружені поєдинки між колективами розпочались о 9:00 та завершились біля 2-ої ранку вже 9 червня. За результатами змагання в гранд-фіналі перше місце виборола команда GachiGang у складі:

Сергій «Hi`iaka» Господарюк

Богдан «bogdad Рекшинський

Армен «ArchRko» Мазманян

Денис «Rpk» Драбик

Олександр «Priber» Господарюк

Друге та третє місця відповідно зайняли команди TiltedBoys та TeamYarivka.

А вже 9 червня о 9:00 відбувся турнір з дисципліни CS:GO, який підняв градус напруги ще вище, адже за перше місце прийшли позмагатись 14 команд!

Шалений ритм та навантаження дались в знаки, тому до півфіналу дійшла тільки 4-ка найсильніших команд, а саме: myth, Fulminant, Spacity та Violence.

На годиннику вже 1-ша ночі, а четвірці фіналістів ще змагатись за призові місця!

В перших ігрових сесіях Fulminant та Violence поступились командам myth і Spacity, та відправились вирішувати долю 3-го місця, яке в результаті здобула команда Violence.

І ось Spacity та myth зійшлись в останній битві за звання переможця. Команди протягом всієї гри йшли на рівні, та завершили з мінімальним розривом в рахунку – 16:14 на користь myth!
Вітаємо переможця у дисципліні CS:GO – команду myth у складі:

Олексанр «lovestyle2h» Стоєв

Артем «CraZzZyM» Габак

Андрій «klym» Клим

Вадим «d1glaz» Дронь

Roman «Fluerr» Dopiriak

П’ята година ранку, команди нагороджують призами… Всі знесилені, але отримані враження та заряд адреналіну того вартий! З впевненістю можна сказати, що перші з 2013-го року змагання з кіберспорту в Чернівцях відбулись якнайкраще. Кожен з учасників надовго запам’ятає атмосферу та дух змагання, які супроводжували цей турнір.

Федерація кіберспорту України висловлює подяку спонсорам заходу – SoftConstruct, Republic of Gamers та Telemart, а також:

Володимиру Криштановичу та Комп’ютерній Академії «КРОК» за надане приміщення для заходу,

директору ІППОЧО Григорію Біляніну, заступнику завідувача кафедри КСМ ЧНУ ім. Ю. Федьковича Георгію Воробцю та декану ФОФЕД ЧТЕІ КНТЕУ Ірині Мустеці за інформаційну підтримку заходу.

Також відмітимо, що команди GachiGang та myth в жовтні 2019 року будуть змагатись за перше місце на Чемпіонаті України з кіберспорту, що відбудеться в м. Дніпро. Призовий фонд турніру складає 1 000 000 грн.

Аналітики Федерації кіберспорту відмітили, що чернівецькі команди входять в п’ятірку найсильніших. Вболіваємо за наших хлопців та бажаємо їм перемоги!

Ваші зауваження, запитання та пропозиції: webmasterO№[0¦@nЩХ’XEchnu.edu.ua